Witaj na semon.pl

Szukasz najlepszych rozwiązań dla biura? Dobrze trafiłeś!

Kultura firmy Semon.pl wyraża to, jak współpracuję z klientami. Jest fundamentem, na którym opieram moją działalność. Praca ze mną, to praca z firmą zorientowaną na sukces moich klientów. Wartości firmy SEMON prowadzą nas we właściwym kierunku.
Twój sukces to mój sukces. 

Zapraszam do współparacy!
Monika Wilk - właściciel

Nasza filozofia

Najważniejsze wartości

Kultura organizacyjna Semon.pl odnosi się do pięciu wartości takich, jak Sukces Klientów, Zaufanie, Elastyczność, Nowoczesność i Wyniki. Stanowią one przewodnik postępowania w codziennej pracy i są podstawą naszych decyzji na wszystkich poziomach organizacji. Wartości Semon.pl mają ogromne znaczenie i pomagają wykorzystać pełny potencjał naszej firmy.
Image
Image

O firmie

Wybierz nas!

Semon.pl współpracuje ze specjalistami wielu dziedzin m.in. z zakresu zarządzania, prawa, rachunkowości i informatyki. Nieustannie podnosimy jakość nszych usług i dbamy o jak najlepsze relacje z Klientem. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Zadowolenie Klienta, to dla nas najwieksza nagroda.
Czy spotkałeś się z sytuacją, że brakuje Ci czasu na ogarnięcie wszystkich spraw w firmie? Czy myślisz czasem, że potrzebna mi trzecia ręka lub kilka godzin więcej w dobie? A może brakuje Ci kadry administracyjnej, a obecna sytuaja w firmie nie pozwala Ci na zatrudnienie na stałe dodatkowego personelu? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest SEMON outsourcing usług administracyjno-biurowych. Dzięki elastycznym i atrakcyjnym cenowo pakietom zyskasz możliwość zlecenia usług związanych z obsługą korespondencji, spraw urzędowych wykwalifikowanej firmie z doświadczeniem! Sprawdź jakiego rodzaju obowiązki jesteśmy w stanie wykonać za Ciebie. Sprawdź ofertę firmy SEMON. Wybierz pakiet odpowiedni dla Ciebie, a my pozwolimy Ci skupić się na tym co dla Ciebie najważniejsze!